کول میله ۷۰

کول میله ۷۰ و انواع آن بهمراه قیمت

کول سیمانی کول سیمانی انیاری کول سیمانی با میله گرد کول سیمانی دو تیکه گرد کول سیمانی دوتیکه کول سیمانی میله کول کوره ای کول میله ای کول میله ای دو تیکه ای کول میله دوتیکه

کول میله ۷۰ یکی از پرفروشترین نوع از کول های سیمانی گرد ما می باشد به عبارت دیگر شاید پرفروش ترین نوع از کول گرد هم این نوع از کول گرد ۷۰ میباشد.

پس دوستان عزیزی که در انتخاب کول سیمانی گرد از ما سوال میکنند که سایز استاندارد کول میله چیست باید همین نوع از کول سیمانی یعنی کول پشت در پشت هفتاد و داخل آن ۶۰ را معرفی نمایم

در ادامه در مورد انواع کول میله ای به همراه قیمت و نحوه تولید و نحوه چیدمان و نحوه سفارش کول های سیمانی مجتمع تولیدی قائم توضیح خواهم گفت.

طبل میله ای چه کاربردی دارد؟


به جهت کندن استوانه چاه و جلوگیری از ریزش آن باید از کول میله ای استفاده نمود.

قطر این کول های سیمانی هرچه کوچک‌تر باشد بهتر است و سایز استاندارد آن همین سایز کول میله ۷۰ میباشد.

پس برای کندن چاه خود باید سایز قطر ۸۰ کنده شود تا در داخل آن کول میله ۷۰ جایگذاری شود به عبارت دیگر باید بگویم :

می‌خواهید این سوال را در ذهن خود پاسخ داده باشید که چاه را در چه سایزی بکنیم باید بگویم شما سایز قطر 80 را بکنید

در داخل آن کول میله ۷۰ جایگذاری اینگونه است که داخل آن کول ۶۰ سانت برای شما جا و فضا دارد از این نوع کول مطمئن باشید انباری سایز ۹۰ به راحتی از داخل ان رد می شود.

سایز استاندارد کول میله چیست؟

در توضیح باز هم اشاره می‌کنم همین سایزکول میله ۷۰ بهترین و پرفروش ترین نوع از کول های فروشی ما میباشد .

یعنی بیشترین تولید را ما در کول های میله ای در مورد میله هفتاد در مجتمع تولیدی مبل سیمانی قائم مفتخر هستیم که اشاره نماییم عیار سیمان کولهای میله ای ما ۴۰۰ می باشد

یعنی بیشترین کیفیت و بیشترین استحکام برای کول سیمانی به جهت جلوگیری از تخریب ریزش و یا هر حادثه ناگوار دیگر که برای چاه ممکن است اتفاق بیفتد.

نحوه سفارش کول سیمانی قائم؟


به جهت سفارش کول میله ۷۰ می توانید با مسئول فروش ما در ساعت‌های کاری تماس بگیرید و همچنین به جهت دریافت مشاوره برای نحوه کندن چاه فاضلاب و یا چاه ارت نیز می توانید مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همچنین ما مفتخر هستیم تا کول های سیمانی مجتمع تولیدی قائم را در تهران و کرج کمتر از ۱۲ ساعت ارسال نماییم .

نحوه سفارش به این گونه است که شما ابتدا با مدیر فروش تماس گرفته و بعد از ریاست مشاوره رایگان می توانید یک واتساپ به خط و نشان دهید تا عکس و کاتالوگ به همراه قیمت کول سیمانی را دریافت نمایید

سپس با انتخاب کبد مورد نظر خود و همچنین مشاوره با مسئول فروش می توانید این نوع از کول سیمانی مورد نظر خود را سفارش دهید.

زمان ارسال کول سیمانی چقدر طول میکشد؟

بعد از آن شماره راننده و متراژ بارگیری شده برای شما ارسال می شود تا آدرس خود را برای راننده یا مسئول فروش کول سیمانی قائم ارسال نمایید بعد از چند ساعت بار شما ارسال و در سر پروژه تحویل شما داده می شود.

تخلیه کول میله ۷۰ بر عهده مشتریان گرامی می باشد بعد از دریافت سالم همه کول ها ، فاکتور ارائه و بسته به نوع قرارداد با مشتریان عزیز تسویه می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *