کول میله ۷۰

کول میله ۷۰ و انواع آن بهمراه قیمت

کول سیمانی کول سیمانی انیاری کول سیمانی با میله گرد کول سیمانی دو تیکه گرد کول سیمانی دوتیکه کول سیمانی میله کول کوره ای کول میله ای کول میله ای دو تیکه ای کول میله دوتیکه

کول میله ۷۰ یکی از پرفروشترین نوع از کول های سیمانی گرد ما می باشد به عبارت دیگر شاید پرفروش ترین نوع از کول گرد هم این نوع از کول گرد ۷۰ میباشد.

توضیح اجمالی در مورد کول سیمانی۷۰

اگر بخواهیم کول میله ۷۰ را معرفی کنیم باید بگوییم این نوع از کول سیمانی یکی از پرکاربردترین کولهای سیمانی و مصرفی به جهت چاه و یا مهار کردن خاک می باشد، این نوع کول سیمانی معمولاً پرمصرف ترین نوع از کول های سیمانی است.سایزاستاندارد و بسیار مناسب جهت چیدمان داخل چاه را دارد.

این کول سیمانی پشت در پشت دارای ۷۰ سانت قطر و داخل آن ۶۰ سانتی متر می باشد.

به عبارت دیگر شما باید چاهی حفر کنید، که قطر آن ۸۰ سانت و داخل آن کول سیمانی ۷۰ کارگزاری شود. به جهت سوالی که بیشتر عزیزان پیرامون انباری خود می پرسند باید بگوییم انبار این بود که جزء پرکاربردترین و بیشترین فروش مجتمع تولیدی کول سیمانی قائم میباشد، از داخل این کول به راحتی عبور می کند.

انواع کول میله ای در چه سایز هایی تولید میشود؟

 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 60
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 70
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز80
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 90
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 110
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 120
 • کول بتنی میله ای مسلح سایز 130

چرا کول سیمانی میله 70 جز پرکاربرد ترین نوع از کول سیمانی میباشد؟

دلایل فوق باعث شده است، که این نوع از کول سیمانی جز پرمصرف ترین نوع از کول های سیمانی باشد. همچنین به جهت خوش ساز بودن این نوع از کول سیمانی داخل هر خاور بیش از ۲۰ متر جا می شود. یعنی از لحاظ حمل و نقل نیز کاملاً به صرفه می باشد همچنین برای مکان هایی که دارای خاک ریزشی هستند همین نوع کول بتنی باید استفاده شود، زیرا در عین حال کمترین فضا را اشغال می کند بیشترین کاربرد را دارد و از طرفی در مواقع ریزش خاک و یا چاه در زلزله یا سایر موارد بیشترین عملکرد را دارد. این نوع از کول سیمانی معمولاً در مجتمع تولیدی کول سیمانی قائم همیشه موجود می باشد و می توان جز پرو فروش ترین نوع از کولهای سیمانی نامگذاری کرد.

کول چاه چیست ؟
کول چاه چیست ؟

عیار سیمان کول میله ای 70 چقدر است؟

باید بگویم مجتمع تولیدی بلوک سیمانی قائم مفتخر است که با عیار سیمان ۴۰۰ تولید کرده و تمامی کول های تولیدی این مجتمع دارای ۲ تسمه فلزی و در مواردی به سفارش مشتریان عزیز دارای میلگرد به جهت مقاوم سازی بیشتر و عدم ریزش و شکستگی آن در مواقع بحرانی از جمله ریزش چاه و زلزله را دارد. جهت سفارش این نوع کول سیمانی می توانید همین حالا با مدیر فروش ما تماس گرفته تا در اسرع وقت زمان دریافت مشاوره کار شما ثبت و ارسال گردد

ابعاد کول میله ای 70 چیست؟

پس دوستان عزیزی که در انتخاب کول سیمانی گرد از ما سوال میکنند که سایز استاندارد کول میله چیست؟

باید همین نوع از کول سیمانی یعنی کول پشت در پشت هفتاد و داخل آن ۶۰ را معرفی نمایم . ارتفاع ان از بغل طوری میباشد که هر چهار عدد آن یک متر را ساپورت مینماید.

در ادامه در مورد انواع کول میله ای به همراه قیمت و نحوه تولید و نحوه چیدمان و نحوه سفارش کول های سیمانی مجتمع تولیدی قائم توضیح خواهم گفت.

کول میله ای چه کاربردی دارد؟


به جهت کندن استوانه چاه و جلوگیری از ریزش آن باید از کول میله ای استفاده نمود.

قطر این کول های سیمانی هرچه کوچک‌تر باشد بهتر است و سایز استاندارد آن همین سایز کول میله ۷۰ میباشد.

پس برای کندن چاه خود باید سایز قطر ۸۰ کنده شود تا در داخل آن کول میله ۷۰ جایگذاری شود به عبارت دیگر باید بگویم :

می‌خواهید این سوال را در ذهن خود پاسخ داده باشید که چاه را در چه سایزی بکنیم باید بگویم شما سایز قطر 80 را بکنید

در داخل آن کول میله ۷۰ جایگذاری اینگونه است که داخل آن کول ۶۰ سانت برای شما جا و فضا دارد از این نوع کول مطمئن باشید انباری سایز ۹۰ به راحتی از داخل ان رد می شود.

کول میله 80
کول میله 80

سایز استاندارد کول میله چیست؟

در توضیح باز هم اشاره می‌کنم همین سایزکول میله ۷۰ بهترین و پرفروش ترین نوع از کول های فروشی ما میباشد .

یعنی بیشترین تولید را ما در کول های میله ای در مورد میله هفتاد در مجتمع تولیدی مبل سیمانی قائم مفتخر هستیم که اشاره نماییم عیار سیمان کولهای میله ای ما ۴۰۰ می باشد

یعنی بیشترین کیفیت و بیشترین استحکام برای کول سیمانی به جهت جلوگیری از تخریب ریزش و یا هر حادثه ناگوار دیگر که برای چاه ممکن است اتفاق بیفتد.

قیمت هر متر کول چاه در زمستان 99

نوعمسلح شده بامتراژ در خاورقیمت هر متر کول سیمانی( زمستان 99 )
کول میله چاه 60دو تسمه فلزی 25 متر80 تومان
کول میله چاه 70دو تسمه فلزی22 متر80 تومان
کول میله چاه 80دو تسمه فلزی18 متر82 تومان
کول میله چاه 90دو تسمه فلزی14 متر98 تومان
کول میله چاه 100دو تسمه فلزی10 متر110 تومان
کول میله چاه 110دو تسمه فلزی8 متر119 تومان
کول میله چاه 120دو تسمه فلزی7 متر130 تومان
کول میله 130دو میله گرد حرارتی 66 متر170 تومان
کول میله 140دو میله گرد حرارتی 66 متر200 تومان
جدول قیمت هر متر کول چاه در زمستان 99

نحوه سفارش کول سیمانی قائم؟


به جهت سفارش کول میله ۷۰ می توانید با مسئول فروش ما در ساعت‌های کاری تماس بگیرید و همچنین به جهت دریافت مشاوره برای نحوه کندن چاه فاضلاب و یا چاه ارت نیز می توانید مشاوره رایگان دریافت نمایید.

همچنین ما مفتخر هستیم تا کول های سیمانی مجتمع تولیدی قائم را در تهران و کرج کمتر از ۱۲ ساعت ارسال نماییم .

نحوه سفارش به این گونه است که شما ابتدا با مدیر فروش تماس گرفته و بعد از ریاست مشاوره رایگان می توانید یک واتساپ به خط و نشان دهید تا عکس و کاتالوگ به همراه قیمت کول سیمانی را دریافت نمایید

سپس با انتخاب کبد مورد نظر خود و همچنین مشاوره با مسئول فروش می توانید این نوع از کول سیمانی مورد نظر خود را سفارش دهید.

کول میله 70
کول میله 120
زمان ارسال کول سیمانی چقدر طول میکشد؟

بعد از آن شماره راننده و متراژ بارگیری شده برای شما ارسال می شود تا آدرس خود را برای راننده یا مسئول فروش کول سیمانی قائم ارسال نمایید بعد از چند ساعت بار شما ارسال و در سر پروژه تحویل شما داده می شود.

تخلیه کول میله ۷۰ بر عهده مشتریان گرامی می باشد بعد از دریافت سالم همه کول ها ، فاکتور ارائه و بسته به نوع قرارداد با مشتریان عزیز تسویه می گردد.

2 thoughts on “کول میله ۷۰ و انواع آن بهمراه قیمت

  1. سلام
   کول میله 70 باید استفاده کنید
   هر سایزی که گنده شده باشد 10 سانت کمترش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.